Paulusschool
Kerkstraat 68
6987 AD Giesbeek
tel. 0313- 631273



Paulusinfo

Contacten

Naam en adres:                       

Paulusschool
Kerkstraat 68
6987 AD Giesbeek
tel. 0313- 631273

E-mail:

Algemeen:

email: admin@paulusschool-giesbeek.nl

Directeur:  
Cees van Helvoirt
  
email:   cvhelvoirt@paulusschool-giesbeek.nl Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

Plaatsvervanger:
Hemmie Janssen
email:  hjanssen@paulusschool-giesbeek.nl Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.

Email leerkrachten:

Anita a.d Meulen

aadmeulen@paulusschool-giesbeek.nl

Joop Bakker

jbakker@paulusschool-giesbeek.nl

Aukje Jonkers

ajonkers@paulusschool-giesbeek.nl

Cees van Helvoirt

cvhelvoirt@paulusschool-giesbeek.nl

Claudia Hendriks

chendriks@paulusschool-giesbeek.nl

Eva Garssen

egarssen@paulusschool-giesbeek.nl

Jitske de Jong

jdejong@paulusschool-giesbeek.nl

Hemmie Janssen

hjanssen@paulusschool-giesbeek.nl

Karin Roekens

kroekens@paulusschool-giesbeek.nl

Eva Garssen

egarssen@paulusschool-giesbeek.nl

Lea van Oorschot

loorschot@paulusschool-giesbeek.nl

Patricia van Dijk

pvdijk@paulusschool-giesbeek.nl

Tanja Boeklagen

tboeklagen@paulusschool-giesbeek.nl

Wouter Berns

wberns@paulusschool-giesbeek.nl

Yin Nie Lam

ylam@paulusschool-giesbeek.nl

Linda Soethof

admin@paulusschool-giesbeek.nl